Nata pevala Frani Lasiću na Kopaoniku

Izvor: Vesti-online.com, 01.Feb.2012, 12:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nata pevala Frani Lasiću na Kopaoniku

Pop pevačica Nataša Bekvalac tokom zimovanja na Kopaoniku nastupila je u noćnom klubu "Ski škola" gde je pevala hrvatskom glumcu Frani Lasiću, koji je uživao u jednom od separea.

Novosadska barbika atmosferu je dovela do usijanja i ceo klub podigla na noge. Nakon zimskih čarolija na snegu u ambijentu ovog kluba, gde je jedan od najboljih provoda, uživali su i glumica Marija Karan, hrvatska pevačica Lana Jurčević, fudbaler Mateja Kežman, muzička legenda Merima Njegomir i mnogi drugi.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.