Nastavak Armagedona, troje uhapšeno

Izvor: RTS, 23.Jan.2014, 12:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavak "Armagedona", troje uhapšeno

Uhapšene tri osobe za koje su sumnja da su prikazivale, pribavljale i posedovale pornografski materijal i iskorišćavale maloletna lica za pornografiju.

Uprava kriminalističke policije, po nalogu Posebnog tužilaštva za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, u nastavku akcije "Armagedon", uhapsila je tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su počinile krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pornografiju.

Sumnja se da su sa svojih kućnih računara preko interneta obavili preuzimanje i skladištenje preko 28 gigabajta audio-video zapisa nastalih zloupotrebom maloletnih lica, od dve do 12 godina, u pornografske svrhe.

Pretresom prostorija osumnjičenih pronađena je i privremeno oduzeta računarska oprema koja je korišćena za izvršenje krivičnog dela.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Nastavak Armagedona: Troje uhapšenih zbog pornografije

Izvor: NoviMagazin.rs, 23.Jan.2014

Uprava kriminalističke policije MUP Srbije, po nalogu Posebnog tužilaštva za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, uhapsila je tri osobe zbog sumnje da su počinile krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnika za pornografiju.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.