Izvor: B92, 18.Feb.2018, 16:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Narodna stranka: Strategija SNS - negativna kampanja
Beograd -- Narodna stranka je saopštila da se strategija SNS na beogradskim izborima svela na negativnu kampanju protiv liste "Dragan Đilas - BG odlučuje, ljudi pobeđuju".
Kako je saopšteno, time SNS "samo potvrđuje da nemaju nikakve rezultate u protekle četiri i po godine, niti bilo šta da ponude za naredni period".
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Napadima na glavnog rivala i kreiranjem fantomskih izbornih lista neće pobeći od obaveze da Beograđanima polože račune i odgovore na pitanje ;šta je bilo sa obećanjem predsednika SNS da će prosečna plata u 2017. u Srbiji biti 500 evra, i kako se ono svelo na Beograd i to u nekoj novoj budućnosti", ističu u saopštenju.
Iz Narodne stranke trenutnoj vlasti postavljaju pitanja i zašto umesto besplatnih vrtića i udžbenika, grad namerava da potroši pare na "gluposti poput gondole, zašto Beograđani plaćaju najskuplje centralno grejanje u Evropi, iako je cena gasa pala za 25 odsto od 2014. godine, ali i zašto rekonstrukcije ulica u gradu, poput Ruzveltove, koštaju koliko izgradnja novog autoputa u punom profilu".
Postavljaju i pitanje zašto je sadašnja vlast zaključila štetnu koncesiju na preradu otpada u Vinči, gde Beograđani koncesionaru svake godine isplaćuju 50 miliona evra "iako je svuda u svetu to profitabilna komunalna delatnost koja lokalnoj samoupravi donosi profit".














