Izvor: Nezavisne Novine, 27.Jul.2017, 19:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napravio pod od 70.000 novčića
Muškarac iz Britanije dokazao je kako se uz malo mašte može uštediti novac i preurediti određeni dio prostorije.
Naime, on je zbog nedostatka novca odlučio da iskoristi svoju kreativnost i maštu i u svojoj radnji napravi pod od novčića.
Kako je parket za njegovu radnju koštao 1.000 funti, a on je na raspolaganju imao svega 700 funti, tu svotu je zamijenio i za nju dobio 70.000 penija.
"Svi u radnji smo željeli nov parket, ali je on bio preskup, pa >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << smo odlučili da uradimo nešto neobično i da ga sami napravimo", rekao je vlasnik frizerske radnje.
Čitav berberski tim proveo je sedmicu dana radeći, postavljajući novčiće.
Na kraju, lokal ne samo da je dobio najneobičniji pod već je dobio i besplatnu reklamu, prenosi boredpanda.com.
Nastavak na Nezavisne Novine...

















