Na Voždovcu izašlo oko 30 odsto birača

Izvor: Press, 15.Dec.2013, 19:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Voždovcu izašlo oko 30 odsto birača

Lukić očekuje da će do zatvaranja birališta u 20 sati, na glasanje izaći između 35 i 40 odsto građana, što bi, kako je rekao, bila zadovoljavajuća izlaznost.
Izbori na Voždovcu, dodao je predsednik Opštinske izborne komisije, protiču bez incidenata na biračkim mestima i van njih.
Svih 86 biračkih mesta na Voždovcu otvoreno je jutros >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << u sedam sati i biće otvorena do 20 sati, kada će biti završena i predizborna tišina koja je počela u petak, 13. decembra, u ponoć.
Na izborima na Voždovcu učestvuje 13 izbornih lista, a biračko pravo u toj opštini ima 156.962 građanina.
Na voždovačkim izborima "nadmeću se" liste "Aleksandar Vučić - Srpska napredna stranka", "1389 - Borba za Voždovac - Miša Vacić", "Demokratska stranka Srbije - Vojislav Koštunica", "Rasim Ljajić - Socijaldemokratska partija Srbije", "Čedomir Jovanović - Liberalno demokratska partija" i "Srpska radikalna stranka - Dr Vojislav Šešelj".
Na Voždovcu nastupaju i liste "Beogradska inicijativa - Zoran Ostojić - URS - Miroslav Čučković", "Dveri - Nova snaga Voždovca", "Ivica Dačić - SPS - PUPS - JS", "Nova stranka - Zoran Živković", "Ðilas Demokratska", "Evropska demokratija" i "Nijedan od ponuđenih odgovora".
Zvanični preliminarni rezultati izbora se, kako je Lukić ranije danas rekao Tanjugu, mogu očekivati oko 22 sata, a konačni oko ponoći.

Nastavak na Press...



Povezane vesti

U Odžacima izlaznost do 18 sati 58,94 odsto

Izvor: Blic, 15.Dec.2013

Prema podacima iz Izbornog štaba Spske napredne stranke na lokalne izbore u Odžacima do 18 sati izašlo je 58,94 odsto birača...Slične podatke o izlaznosti birača imaju i u Izbornom štabu Demokratske stranke, ali su demokrate presek pravile u 17 sati i po njima je do tada na birališta izašlo...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.