NOVI SAD: Policija u stanu zaplenika narkotike!

Izvor: Kurir, 24.Sep.2014, 15:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVI SAD: Policija u stanu zaplenika narkotike!

U stanu jednog od osumnjičenih pronađeno je još oko 14 grama supstance za koju se sumnja da je amfetamin, digitalna vaga, više tableta i ampula „trodona“, kao i pištolj i 130 metaka, a kod drugog 14 paketića sa prahom, za koji se sumnja da je heroin

NOVI SAD - Protiv jednog Novosađanina (36) i jednog Futožanina (37), novosadska kriminalisitčka policija podnela je krivičnu prijavu zbog sumnje da su neovlašćeno trgovali narkoticima.

Kod njih je, policija >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pronašla 14  paketića sa prahom, za koji se sumnja da je heroin, a terete se i da su još 3 paketića sa identičnim prahom prodali  dvojici Novosađana.

U stanu jednog od osumnjičenih za prodaju droge koji je policija pretresla, po nalogu sudije za prethodni postupak, pronađeno je još oko 14 grama supstance za koju se sumnja da je amfetamin, digitalna vaga, više tableta i ampula „trodona“, kao i pištolj i 130 metaka.

Budući da je pištolj nelegalno posedovao, Futožanin se tereti i za krivično delo nedozvoljenog držanja oružja i

eksplozivnih materija.

Protiv Novosađana, za koje policija sumnja da su kupili narkotik, podneta je krivična prijava za krivično delo

neovlašćeno držanje opojnih droga.

S. S.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.