NEVENA KO RIJANA: Manekenka skratila kosu!

Izvor: Kurir, 23.Okt.2013, 15:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NEVENA KO RIJANA: Manekenka skratila kosu!

I sa kratkom kosom koja podseća na mušku frizuru nije ništa manje ženstvena i zanosna nego ranije dok joj je kosa bila duga

Nevena Miličević je drastično skratila kosu i ofarbala se u plavo. Oni koji je nisu videli od kada je učestvovala u Velikom bratu teško će je prepoznati jer sada nimalo ne liči na onu devojku bujne crne kose.

Ipak i sa kratkom kosom koja podseća na mušku frizuru Nevena kao iskusna manekenka nije ništa manje ženstvena i zanosna >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << nego ranije dok joj je kosa bila duga.

Iako je očigledno da je Nevena zadovoljna novom frizurom, jedino što je nervira jeste upoređivanje sa Rijanom.

Manekenka Nevena Miličević koja je ostala zapamćena po incidentu u kući Velikog brata, kada je Ivanu Stamenković Sindi počupala za kosu, sada je rešila da promeni i svoju frizuru.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

NEVENA KO RIJANA: Manekenka skratila kosu!

Izvor: Dzungla.org, 23.Okt.2013

I sa kratkom kosom koja podseća na mušku frizuru nije ništa manje ženstvena i zanosna nego ranije dok joj je kosa bila duga OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.