NEĆ DA PLATI: Bosanac isekao lisice i pobegao sa placa Parking servisa

Izvor: Kurir, 14.Jun.2014, 00:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NEĆ DA PLATI: Bosanac isekao lisice i pobegao sa placa Parking servisa

Blagajnik Beogradskog parking servisa pokušao je da ga zaustavi, ali je vozač startovao automobil, krenuo ka odškrinutoj kapiji i nasilno izašao sa parkirališta, verbalno vređajući radnika

BEOGRAD- Vozač bosanskih registarskih tablica A.Đ. iz Prnjavora, čiji je automobil zbog velikih dugovanja najpre bio blokiran lisicama, a potom i prenet na plac Parking servisa u Bloku 42, večeras je odbio da plati dug i nasilno svojim vozilom izašao sa parkirališta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << oštetivši rampu.

Bahati vozač stranih koji za neplaćeni parking duguje 33.000 dinara odnet je sa Keja Osobođenja oko 18 časova, da bi nešto posle 20 sati došao da preuzme svoje vozilo. Blagajniku Parking servisa predao je kopiju dokumenta rekavši da namerava da izmiri dug i otišao sa parkirališta, da bi se pola sata kasnije provukao kroz ogradu, otišao do automobila i upalio ga.

Blagajnik Parking servisa pokušao je da ga zaustavi, ali je vozač startovao automobil, krenuo ka odškrinutoj kapiji i nasilno izašao sa parkirališta, verbalno vređajući radnika Parking servisa i potom je pobegao sa lica mesta. Policija je izvršila uviđaj i u toku je potraga za vozačem A.Đ. iz Prnjavora i automobilom marke golf 3, čije su registarske tablice poznate policiji.

Andrija Čupković, v.d. direktor „Parking servisa”, koji je odmah izašao na teren, zakazao je hitan sastanak sa načelnikom Beogradske policije Veselinom Milićem za sutra ujutru. Čupković je rekao je da je nedopustivo da se vozači stranih registarskih tablica na ovakav način obračunavaju sa javnom imovinom i da je ovo treći vozač protiv koga JKP „Parking servis“ piše krivičnu prijavu iz istog razloga.

On kaže da je od načelnika Beogradske policije dobio čvrsta uveravanja da će svi slučajevi biti rešeni u najkraćem roku.

- Siguran sam da će Beogradska policija reagovati po hitnom postupku kao i do sada i verujem da ćemo i dalje imati dobru saradnju, kako bi ovakvo bahato ponašanje dužnika koji odbijaju da plate obaveze, a iskaljuju bes nad javnom imovinom bilo najstrože kažnjeno. Mi ćemo već sutra podneti krivičnu prijavu i odlučni smo u nameri da tome stanemo na put i uvedemo red u parkiranje. U saradnji sa policijom i pravosudnim organima uticaćemo da se najstrože kazne bahati vozači koji direktno ugrožavaju uvođenje komunalnog reda u Beogradu - rekao je Čupković.

Podsećamo da je posle više od dva meseca od uvođenja blokade lisicama za vozače stranih registarskih tablica, ovo prvi put da je vozač nasilno pokušao da izađe sa parkinga, a dvojica su isekla lisice.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

NEĆE DA PLATI: Bosanac isekao lisice i pobegao sa placa Beogradskog parking servisa

Izvor: Kurir, 14.Jun.2014

Blagajnik Beogradskog parking servisa pokušao je da ga zaustavi, ali je vozač startovao automobil, krenuo ka odškrinutoj kapiji i nasilno izašao sa parkirališta, verbalno vređajući radnika..BEOGRAD- Vozač bosanskih registarskih tablica A.Đ. iz Prnjavora, čiji je automobil zbog velikih dugovanja...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.