Izvor: Kurir, 18.Maj.2014, 13:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NASTAVLJA AKCIJU POMOĆI: Rakočević kod sebe smešta dve porodice
BEOGRAD - Bivši srpski košarkaš i kapiten Crvene zvezde Igor Rakočević najavio je da će dve porodice smestiti kod sebe.
Rakočević je od prvog dana vanredne situacije u Srbiji pomagao na razne načine ugroženima u našoj zemlji. Slavni košarkaš je pomagao ugroženima u Šapcu i Obrenovcu.
"Akcija pomoći se nastavlja! Imam mesta za dve porodice da ih smestim kod sebe, upravo krećem po jednu u Obrenovac. Svi koji imaju uslova neka prihvate nekoga!", napisao je Rakočević na društvenim mrežama.
Akcija pomoci se nastavlja! Imam mesta za 2 porodice da ih smestim kod sebe, upravo krecem po jednu (cont) http://t.co/5LLv1kwVM7
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




