Muzički spektakl  za spas života

Izvor: Blic, 08.Apr.2013, 16:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muzički spektakl za spas života

Večeras će u Areni biti održan koncert za Slavicu Obradović. Ona mora na transplantaciju jetre, a brojni domaći muzičari organizovali su koncert čiji će prihod biti uplaćen na račun te Pazovčanke.

Od dvočasovnog humanitarnog koncerta na kojem će pevči izvoditi pesme Tošeta Proeskog prihod je namenjen za operaciju jetre u Italiji Slavice Obradović iz Pazove.

Hor „Viva Vox“, koji je pobrao simpatije i Ujedinjenih nacija, večeras će, uz Sašu Kovačevića, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Bojana Marovića, Anu Štajdohar, „Miligram“, Aleksu Jelića, „Zanu“ i brojne pop pevače i grupe pevati u Kombank areni u okviru humanitarne večeri „21 Tošetova pesma za jedan život“.

Ideju organizatora koncerta da pevači uživo izvedu pesme tragično preminulog Tošeta Proeskog svi učesnici su rado prihvatili.

- Ogromno zadovoljstvo osećam kada sam u prilici da pomognem nekome u borbi za goli život, i to na način koji najbolje znam, a to je da pevam. Mi pevači smo privilegovani što svojim talentom možemo da doprinesemo u nečijem ozdravljenju i da skupimo prihod od koncerta kojim se plaća operacija, a svojom aktivnošću podižemo svest ljudi o humanitarnim akcijama. Za Slavicu ću pevati Tošetove divne pesme i ovo će uz humanost na prvom mestu, ali i odlična prilika da publika uživa u onome što nam je on ostavio - rekao je Saša za „Blic“.

Sav prihod od koncerta ide direktno na račun Slavice Obradović, koja se bori za život i jedina nada je transplantacija jetre u Italiji, koja košta 120.000 evra.

Posebno za ovu priliku, oprema je iznajmljena iz Arene „Tesla“ u Pragu, tako da će dobro poznate pesme „Tajno moja“, „Soba za tugu“, „Čija si“ i druge zvučati besprekorno, nalik Tošetovom izvođenju. Ulaznice koštaju 900 i 1.200 dinara.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Muzički spektakl za spas života

Izvor: Dzungla.org, 08.Apr.2013

Večeras će u Areni biti održan koncert za Slavicu Obradović. Ona mora na transplantaciju jetre, a brojni domaći muzičari organizovali su koncert čiji će prihod biti uplaćen na račun te Pazovčanke.... Opširnije na Blic online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.