Izvor: Nezavisne Novine, 15.Maj.2017, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo i Gvardiola žele Totenhemovu odbranu

Mančester junajteda spreman je da Totenhemu ponudi 130 miliona evra za trio Kajl Voker – Erik Dajer – Deni Rouz, piše Dejli Star.

Kako se navodi, menadžer Junajteda Žoze Murinjo planira potpunu rekonstrukciju odbrane velikana sa Old Traforda, a igrače rivala "mami" platom preko 120.000 evra nedjeljno.

Slične želje ima i Junajtedov gradski rival, Siti, koji je u svoje redove pokušava da >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << dovede bekovski tandem Totenhema Voker-Rouz, ali se najviše pita Totenhem jer nema namjeru da se odrekne sve trojice.

Najbliži odlasku je Voker zbog pogoršanih odnosa sa menadžerom Maurisiom Poćetinom i njegova zamena je odlični Keran Tripije koji se već ustalio u startnoj postavi.

Totenhem Vokera cijeni na 47 miliona evra, što ne predstavlja problem klubovima iz Mančestera, koji žele sa transferima preostale dvojice dodatno da oslabe drugoplasirani tim Premijer lige.

(B92)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.