Monografija “Šekspir i transmedijalnost”: Šekspir je enigma

Izvor: Danas, 11.Apr.2018, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Monografija “Šekspir i transmedijalnost”: Šekspir je enigma

“Unikatnost” je reč koju su na večerašnjem predstavljanju monografije Šekspir i transmedijalnost upotrebili prof. dr Vladislava Gordić Petković sa Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i urednici knjige prof. dr Nevena Daković, prof. dr Ivan Medenica i doc. dr Ksenija Radulović, sa Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu, kako bi okarakterisali njen sadržaj. Članak Monografija “Šekspir i transmedijalnost”: Šekspir je enigma se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Karavan fantastike sutra u Novom Sadu

Izvor: Danas, 12.Apr.2018, 12:45

Promocija Karavana fantastike održaće se sutra u kulturnom centru Dom b-612 (Svetozara Miletića 40), sa početkom u 18 časova. Članak Karavan fantastike sutra u Novom Sadu se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.