Milojević: Igrači ne smeju da se žale na umor

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Nov.2017, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milojević: Igrači ne smeju da se žale na umor

Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je danas da zbog velikog broja utakmica ekipa nema dovoljno vremena za trening, ali da je takav život profesionalaca.

"Nije lako igrati u ovom ritmu, skoro da nemamo vremena za trening, samo oporavak između utakmica. Ali, mi smo profesionalci i trudimo se svaki dan da nadogradimo našu igru", rekao je Milojević na konferenciji za medije.

Crveno-beli sutra u vanrednom 19. kolu Superlige dočekuju Radnik >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << iz Surdulice, što će im biti treća utakmica za šest dana, posle gostovanja BATE-u i Čukaričkom.

"Igramo sa ekipom koja dolazi iz negativnog rezultata u prošlom kolu (poraz od Napretka), spoj su iskusnih i mladih igrača predvođeni trenerom (Simo Krunić) koji radi dobar posao. Očekujem tešku utakmicu, kvalitetnu i pozivam navijače da pomognu bez obzira što je radni dan".

Na pitanje da li mu se neko od igrača požalio na umor Milojević je rekao:

"Igračima ne dam da se žale, ne smeju, to je njihov način života, opredelili su se za to, vole to što rade. Ako se žale onda neka menjaju posao", istakao je Zvezdin trener i dodao da su za njega svi igrači isti, da bi ponekad kada bi mogao svih 25 stavio u tim, a nekad zamenio svih 11.

Milojević je rekao i da će se Branko Jovičić vrlo brzo vratiti na teren, ali da neće žuriti jer želi da svede rizik na minimum, isto kao i kada je u pitanju debi supertalentovanog Dejana Joveljića.

"Sa Jovičićem ide sve kako treba i to me raduje. Hoću da rizik svedemo na minimum. Očekujem ga brzo, videćemo da li sutra ili na nekoj narednoj utakmici. Isto važi i za Joveljića, hoćemo da "stavimo u vatru" mlade igrače, svi čekamo njegov debi i očekujem da se desi u nekoj od narednih utakmica", rekao je Milojević i dodao da za meč protiv Radnika zbog bolova u leđima ne konkuriše Luka Ilić, ali da se nada "slatkim mukama" jer su spremni Rikardinjo i Nemanja Milić, koji nije igrao na Banovom brdu.

Utakmica između Crvene zvezde i Radnika igra se sutra od 18 sati na stadioni Rajko Mitić.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.