Mihajlović doveo mladog Hrvata Karla Lulića

Izvor: Kurir, 25.Sep.2014, 08:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović doveo mladog Hrvata Karla Lulića

Siniša, koji je rodom iz Slavonije, tačnije Borova, u Sampdoriji ima pravu malu koloniju fudbalera s prostora bivše Jugoslavije

Siniša Mihajlović pravi malu Jugoslaviju u Sampdoriji! Srpski trener doveo je talentovanog mladog hrvatskog fudbalera Karla Lulića u Đenovu.

Ovaj osamnaestogodišnji fudbaler potpisao je višegodišnji ugovor sa Sampdorijom, a prošle sezone je za Osijek odigrao 18 utakmica.

Siniša Mihajlović, koji je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << rodom iz Slavonije, tačnije Borova, u Sampdoriji ima pravu malu koloniju fudbalera s prostora bivše Jugoslavije. Za klub iz Đenove igraju Srbin Nenad Krstičić (vezni), Crnogorac Luka Đorđević (napadač) i sada Hrvat Karlo Lulić, koji igra na poziciji plejmejkera. Do ove sezone član Sampa bio je i Albanac s nemačkim pasošem Škodran Mustafi. Ranije su dres Sampdorije, pored Mihajlovića, od Srba nosili Jovičić, Sakić, Jugović, Živković, Veselinović i Boškov, Hrvat Jurčić i Slovenac Katanec.

(A. R.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.