Mihajlović: Vlada posvećena unapređenju uslova rada

Izvor: Danas, 30.Apr.2018, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović: Vlada posvećena unapređenju uslova rada

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović čestitala je radnicima i radnicama 1. maj, Međunarodni praznik rada, rekavši da je Vlada Srbije posvećena da i ubuduće radi na unapređenju uslova rada i položaja svih zaposlenih u Srbiji. Članak Mihajlović: Vlada posvećena unapređenju uslova rada se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Ostao bez posla zbog prozivki menadžmenta

Izvor: Danas, 01.Maj.2018, 15:45

Već godinama ukazujem nadležnim organima na ozbiljnu korupciju, zloupotrebu, kriminal i loše postupanje prema radnicima u JKP "Gorica". Članak Ostao bez posla zbog prozivki menadžmenta se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.