Izvor: B92, 09.Maj.2016, 09:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mićunović: Povući ću se kada ja to budem hteo
Beograd -- Predsednik Političkog saveta DS Dragoljub Mićunović izjavio je da će se iz parlamenta povući onda kada on to odluči, prenosi list "Danas".
Taj list navodi da se na društvenim mrežama posle izbora povela akcija da DS nađe načina da Dušan Milisavljević iz Niša, koji je 17. na listi te stranke, ipak bude u poslaničkim klupama, a da je direktor Amir Bislimi na Tviteru napisao: "Ajde da vidimo ko je najmanje potreban umesto profesora Milisavljevića".
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Neće me iz skupštine terati neki koji su juče ušli u stranku. Ljudi su nevaspitani. Kada sam prihvatio da budem na listi rekao sam da hoću, ali pod uslovom da se to ograniči na par nedelja i meseci, dok se stabilizuje situacija i stranka. Sada me vidim prozivaju po novinama i traže da odem", rekao je Mićunović.














