Izvor: Mondo, 05.Dec.2014, 10:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mesi nije simulirao, zaista je pogođen flašom
Napadaču Barselone poništena je javna opomena koja mu je izrečena kada se žalio sudiji da su ga navijači Valensije pogodili plastičnom flašom.
Foto: Youtube/Screenshot
Fudbalski savez Španije (RFEF) izbrisao je žuti karton Lionelu Mesiju kojeg je taj Argentinac dobio na utakmici Barselone i Valensije prošlog vikenda.
Barselona je pobedila sa 1:0 golom Serhia Busketsa u sudijskoj nadokadi vremena, a Mesi je potom zaradio žuti karton.
Pogođen >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << flašom s tribina, Mesi se uhvatio za glavu, a glavni sudija meča je smatrao da želi da Mesi "ukrade" malo vremena i pokazao mu javnu opomenu.
Valesnija je potom obećala da će osoba koja je gađala Mesija, biti identifikovana i da će tom navijaču doživotno zabraniti ulazak na Mestalju.











