Izvor: Vesti-online.com, 01.Jul.2013, 10:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Merkelova uputila novu packu Hrvatskoj
Nemačka kancelarka Angela Merkel, pošto je otkazala dolazak na središnju proslavu povodom ulaska Hrvatske u EU, nastavila je s deljenjem packi Hrvatskoj, ovog puta u vidu komentara da je "pred Hrvatskoj još jako puno posla".
Kako piše nemački "Špigel", Merkelova je izjavila da hrvatska Vlada mora da sprovede još puno reformi i da je pred celom zemljom jako puno posla.
* Merkelina čestitka >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Hrvatskoj
"Naročito kada je reč o pravnoj sigurnosti i nastavku borbe protiv korupcije, potrebno je napraviti dodatne korake", rekla je Merkel.
"Špigel" prenosi i reči nemačkog ministra inostranih poslova Gvida Vestervelea, koji se takođe nije pojavio u Zagrebu, a koji se slaže s kancelarkom i tvrdi da je "ulazak Hrvatske u EU tek posticaj za nove reforme, a ne završni korak".
Pogledaj vesti o: Angela Merkel
Nastavak na Vesti-online.com...












