Izvor: Nezavisne Novine, 17.Jul.2017, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Medvjed nanio štetu domaćinstvu u Krupi na Vrbasu

BANJA LUKA - Mještani Krupe na Vrbasu, naselja 25 kilometara udaljenog od Banjaluke, i ovog ljeta zbrajaju štete koje im je pričinio medvjed.

Staničnom odjeljenju policije Krupa na Vrbasu prijavljeno je da je tokom noći 13. na 14. juli, medvjed u pomoćnom objektu u jednom domaćinstvu usmrtio jagnje i ovcu, koje je djelimično pojeo.

Potom je uništio i četiri košnice s pčelama.

O svemu je obaviješteno lovočuvarsko udruženje i veterinarska služba, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << a oštećeni je upućen i u nadležnu službu Grada Banjaluke kako bi prijavio slučaj.

U banjalučkoj policiji su rekli da oni u ovakvim stituacijama mogu samo da konstatuju činjenično stanje.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.