Masovna tuča u prihvatnom centru za migrante u Obrenovcu

Izvor: N1 televizija, 10.Dec.2017, 09:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Masovna tuča u prihvatnom centru za migrante u Obrenovcu

Dve grupe migranata potukle su se sinoć u prihvatnom centru u Obrenovcu, javio je Blic.

Predsednik opštine Obrenovac Miroslav Čučković je na društvenim mrežama napisao da je do masovne tuče došlo u subotu oko 21 čas.

Na licu mesta sam od 21h kada je prijavljena masovna ruča izmedju migranata. Jake snage policije su u kasarni kako bi vinovnike tuče procesuirali u skladu sa zakonom. Stanje u kasarni je mirno. pic.twitter.com/pxVz0vGvcL

U Obrenovac >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << su bile poslate tri patrole interventne jedinice iz Beograda, kao i pripadnici Žandarmerije i Hitna pomoć.

Kako piše Blic, prema nezvaničnim podacima, u kasarni je najpre izbila masovna tuča dve grupe migranata, koji su napali i policajce kad su došli da intervenišu.

Akcija zavrsena vinovnici sukoba u pratnji policije trajno napustili Obrenovac. pic.twitter.com/Vdxl3d3IOz

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.