Marko Milićev prerezao vene u zatvoru

Izvor: Nezavisne Novine, 27.Jan.2015, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marko Milićev prerezao vene u zatvoru

BEOGRAD - Marko Milićev (34), koji se sumnjiči da je 25. jula prošle godine „mini kantrimenom“ na Brankovom mostu u Beogradu izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je nastradao Luka Jovanović (21), pokušao je juče da se ubije u pritvoru Centralnog zatvora.

Kako se saznaje, Milićev je prerezao vene, ali su mu povrede brzo sanirane.

''Najverovatnije je izvukao žilet iz plastičnog brijača, koji je pritvorenicima dostupan zbog održavanja lične higijene. Naneo je sebi >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << posekotine na podlaktici. Srećom, zatvorski stražari i osoblje bolnice odmah su reagovali i ukazali mu pomoć. Rane nisu bile duboke, ali je prebačen na Vojnomedicinsku akademiju, gde su mu sanirane povrede, i vraćen je na odeljenje psihijatrije bolnice u Centralnom zatvoru'', kaže izvor iz istrage.

Prema saznanjima Milićev je svjestan, ali je u vrlo teškom psihičkom stanju, prenosi Press.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.