Izvor: Vesti-online.com, 10.Jan.2014, 16:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marina Perazić: U Ameriku pobegla od slave
Bivši seks simbol Jugoslavije, pevačica Marina Perazić, ispričala je zašto je morala da se preseli u Njujork. Pobegla je do muzike, slave i svog starog života.
A onda se uželela svega i vratila: Marina Perazić
Žena zbog koje su i muškarci pevušili "poješću sve kolačiće" i u hotelima obavezno tražili tu famoznu "sobu 23" osamdesetih godina prošlog veka zapalila je regionalnu muzičku >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << scenu, bila proglašena za jednu od najvećih seks bombi i stekla slavu o kojoj nije ni sanjala - a onda je od svega toga pobegla i to "preko bare".
"Za razliku od većine onih koji su u Ameriku otišli u potrazi za svojim snom, ja sam u Ameriku otišla sa idejom da više nikad ne budem pevačica. U Njujork sam otišla da me više niko ne bi prepoznavao na ulici jer mi je, iskreno, bilo preveliko opterećenje da me svako poznaje i da mi u svakom trenutku neko nešto dobacuje. Pogotovo me je nerviralo to što su mi stalno komentarisali izgled. Ja sam mala, a svima je na televiziji izgledalo da sam visoka kao Lepa Brena i onda su mi svi govorili: 'Jaooo, pa ti si mala!'. Stalno sam morala da odgovaram na pitanja ljudi i da slušam njihove ideje i mišljenja šta bih ja i kako trebalo da uradim. Onoga trenutka kada sam počela da bežim od dece koja su me po ulici jurila da im dam autogram shvatila sam da je vreme da odem i da se odmorim", priča Marina koja kaže da se taj njen "prelomni momenat" savršeno poklopio sa predlogom Ivana Fecea Firčija da zajedno odu u Ameriku.
O tome da li je "prerasla" izlaske u klubove i kojih je to pet stvari "zacrtala" da će uraditi, Marina će pričati ovog petka od 7 do 10 na Naxi radiju u emisiji "Jutro uz Žarka Stepanova".
Nastavak na Vesti-online.com...
Marina Perazić: Otišla sam u Ameriku da pobegnem od slave!
Izvor: Svet plus, 10.Jan.2014
Pevačica Marina Perazić, bivši seks simbol Jugoslavije i žena zbog koje su i muškarci pevušili o "kolačićima " i "sobi 23 ", ispričala je zašto je u jeku slave napustila rodnu zemlju i preselila se u daleki Njujork.





