Marakana u nedelju slavi 50. rođendan!

Izvor: Vesti-online.com, 10.Sep.2013, 14:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marakana u nedelju slavi 50. rođendan!

Crvena zvezda časti navijače besplatnim ulazom na meč s Donjim Sremom, promoviše specijalne dresove, a spremljena su i brojna druga iznenađenja.

 

Prvog septembra 1963. godine svečano je, na meču Crvena zvezda - Rijeka, otvoren stadion koji će kasnije iznedriti mnoge legendarne utakmice i na kojem će igrati najveće zvezde svetskog fudbala. Taj stadion nazvan je po klubu koji na njemu >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << igra, ali ga svi znaju kao - Marakana!

Crveno-beli će u nedelju 15. septembra 2013. godine svečano obeležiti pola veka najvećeg srpskog stadiona, a čast da bude učesnik spektakla imaće Donji Srem (početak u 19 časova), u utakmici 5. kola Superlige Srbije.

Zvezda je rešila da časti za rođendan Marakane, pa će ulazak na utakmicu biti besplatan, a sve prisutne očekuju brojna iznenađenja: domaći fudbaleri igraće u Puminim dresovima, specijalno dizajniranim za ovu priliku, očekuje se dolazak brojnih legendi kluba, kao i mnogo toga drugog. Inače, specijalne pozivnice za ovaj događaj dobili su živi članovi ekipe koja je 1963. godine "otvorila" kultni stadion.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Marakana u nedelju slavi 50. rođendan!

Izvor: Dzungla.org, 10.Sep.2013

Crvena zvezda časti navijače besplatnim ulazom na meč s Donjim Sremom, promoviše specijalne dresove, a spremljena su i brojna druga iznenađenja.. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

ZVEZDA ČASTI NAVIJAČE: Besplatno na jubilej Marakane!

Izvor: Telegraf.rs, 10.Sep.2013

Prvi meč na sadašnjem stadionu odigran je 1. septembra 1963. godine, kada je "crveno-belima" gostovala Rijeka. Na tribinama nezavršenog objekta bilo je 55.000 ljudi, a želja sadašnje uprave je da se "slika" ponovi

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.