Makedonija: Srušio se helikopter, ima žrtava

Izvor: Blic, 11.Jul.2014, 01:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Makedonija: Srušio se helikopter, ima žrtava

Policijski helikopter srušio se sinoć nedaleko od kvantaške pijace u makedonskom gradu Strumica i prema prvim informacijama ima žrtva, javljaju makedonski mediji.

Makedonska agencija MIA javlja, da policija, za sada, nema informacije o nesreći, mada su neki lokalni mediji naveli da su poginule četiri osobe.

Makedonska radio-televizija je javila da se ne znaju uzroci nesreće, niti je poznato koliko je osoba bilo u letilici u trenutku nesreće.

Lokalna Televizija Kanal 5 navodi da je helikopter, najverovatnije, udario u antenu jednog predajnika, a zatim pao na zemlju i eksplodirao.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Makedonija: Srušio se helikopter, ima žrtava

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Jul.2014

Policijski helikopter srušio se večeras nedaleko od kvantaške pijace u makedonskom gradu Strumica i prema prvim informacijama ima žrtva, javljaju makedonski mediji.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.