Majka sprečila sina da opljačka benzinsku stanicu

Izvor: Blic, 06.Jul.2012, 19:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majka sprečila sina da opljačka benzinsku stanicu

Na snimku sigurnosnih kamera se može videti kako Roj Mičel ulazi u prodavnicu benzinske stanice u Brendonu, u državi Misisipi, i nakon nekoliko sekundi vadi pištolj i upire ga u prodavačicu, tražeći da mu preda pazar. Snimak pokušaja pljačke zabeležila je sigurnosna kamera

Planove mladog pljačkaša osujetiće njegova majka tako što će mu istrgnuti pištolj iz ruku i primorati ga da smesta napusti prodavnicu.

Kao svaka majka i Rojeva majka pokušala je da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << spase svoje dete, moleći prodavačicu da ne zove policiju.

Majka i sin pobegli su starim crvenim automobilom, ali ih je policija ubrzo zaustavila. Tokom pretresa policija je kod Roja pronašla plastični pištolj.

Povezane vesti: Mladići iz Srbije obijali kuće u selima kod Cetinja U akciji policije uhapšen sin poslanika u Brčkom Tukao oca ispred policijske stanice Nećak Stivija Vondera pokušao da iznudi pet miliona dolara od pevača Policija uhapsila lopove odmah posle pljačke banke u Beogradu

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.