MUP: Vozio drogiran u suprotnom smeru

Izvor: Beta, 28.Mar.2021, 12:18

MUP: Vozio drogiran u suprotnom smeru

Saobraćajna policija isključila je iz saobraćaja na Novom Beogradu mladića koji je pod dejstvom droge vozio u suprotnom smeru, saopštio je danas MUP.Policija je juče zaustavila 20-godišnjeg vozača automobila marke "golf", koji se kretao suprotnim smerom, a testiranjem je utvrdjeno da je bio pod dejstvom kanabisa.Vozaču je odredjeno zadržavanje i protiv njega biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

Vozio u suprotnom smeru pod dejstvom narkotika

Izvor: Radio 021, 28.Mar.2021

Policija je juče isključila iz saobraćaja vozača koji je vozio suprotnim smerom i pod dejstvom narkotika...Policija je, na Novom Beogradu, zaustavila dvadesetogodišnjeg vozača "golfa", koji se kretao suprotnim smerom...Testiranjem je utvrđeno da je on vozio pod dejstvom marihuane...Vozaču je...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.