Izvor: Beta, 28.Mar.2021, 12:18
MUP: Vozio drogiran u suprotnom smeru
Saobraćajna policija isključila je iz saobraćaja na Novom Beogradu mladića koji je pod dejstvom droge vozio u suprotnom smeru, saopštio je danas MUP.Policija je juče zaustavila 20-godišnjeg vozača automobila marke "golf", koji se kretao suprotnim smerom, a testiranjem je utvrdjeno da je bio pod dejstvom kanabisa.Vozaču je odredjeno zadržavanje i protiv njega biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Vozio u suprotnom smeru pod dejstvom narkotika
Izvor: Radio 021, 28.Mar.2021
Policija je juče isključila iz saobraćaja vozača koji je vozio suprotnim smerom i pod dejstvom narkotika...Policija je, na Novom Beogradu, zaustavila dvadesetogodišnjeg vozača "golfa", koji se kretao suprotnim smerom...Testiranjem je utvrđeno da je on vozio pod dejstvom marihuane...Vozaču je...











