Ljajić: Biću u pregovaračkom timu za razgovore s Prištinom

Izvor: Blic, 22.Okt.2012, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljajić: Biću u pregovaračkom timu za razgovore s Prištinom

Ministar trgovine i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je da će biti u pregovaračkom timu za razgovore s Prištinom.

- Pitanja o kojima treba da razgovaramo su, pre svih, pozivni broj za Kosovo, imovina "Telekoma" u južnoj srpskoj pokrajini, kao i druga ulaganja Srbije u telekomunikacionu infrastrukturu na Kosovu i Metohiji - rekao je ministar Ljajić.

List piše da će državni vrh tokom predstojeće >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << nedelje održati niz sastanaka na kojima će glavna tema biti platforma o Kosovu i Metohiji, da će na tim sastancima biti određen i pregovarački tim, a da bi prvi sastanak trebalo da bude održan u sredu.
Pogledaj vesti o: Rasim Ljajić,   Telekom Srbija

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.