Izvor: Blic, 25.Sep.2010, 01:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lepši debi nisam mogao ni da poželim
Sjajno sam se osećao i uživao u meču u kojem sam debitovao za Kahu laboral protiv Gran Kanarije. Igrao sam celu drugu i veći deo treće četvrtine i sa šest koševa doprineo našoj pobedi. Ne želim da padam u euforiju, ali bolje nisam mogao ni da poželim.
Moje mesto je na trojci, ali sam u susretu sa Gran Kanarijom povukao mnogo akcija. Dosta sam imao loptu u rukama, sve je bilo kako treba. Nisam očekivao ovakav tretman u novom klubu, samo da se tako nastavi.
Od >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ekipe Kaha laboral, koja je šampion Španije, u narednoj sezoni očekuju se velike stvari. Imamo baš jaku ekipu, mada se zna da je konkurencija u ACB i Evroligi velika. Kvalitet našeg tima nije sporan, mora samo dobro da se radi.
Polako se privikavam na novu sredinu. Trenutno sam u hotelu, ali već sam našao stan. Nisam imao vremena da se upoznam sa gradom, ali ono što sam video me je oduševilo.





