Izvor: Blic, 02.Avg.2011, 20:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leonardo Dikaprio najplaćeniji holivudski glumac
Magazin Forbs objavio je godišnju listu najplaćenijih glumaca, prema kojoj je Leonardo Dikaprio (36) najviše zaradio tokom prošle godine.
Dikaprio je sa zaradom od oko 77 miliona dolara zauzeo prvo mesto, zahvaljujući filmovima "Inception” i "Zatvoreno ostrvo”.
Na drugom mestu se našao Džoni Dep koji je na filmovima "Pirati sa Kariba 4” i "Rango” zaradio oko 50 miliona dolara.
Treće mesto je zauzeo Adam Sendler sa 40 miliona >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dolara, četvrto Vil Smit sa 36 miliona dolara, a na petom mestu je Tom Henks sa jednim milionom manje od Smita.
Među prvih deset najplaćenijih glumaca su i Ben Stiler (34 miliona), Robert Dauni Džunior (31 milion), Mark Volberg (28 miliona), Tim Alen (22 miliona) i Tom Kruz (22 miliona).
Povezane vesti: Leonardo Dikaprio u filmu Klinta Istvuda Džejms Kameron prvi na listi zarada u Holivudu Leonardo Dikaprio: Ne žurim da postanem otac





