Izvor: Nezavisne Novine, 17.Avg.2013, 21:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lenovo plasira smartfone na evropsko tržište u 2014.
PEKING - Kineska multinacionalna korporacija za proizvodnju i prodaju računara "Lenovo" od naredne godine prodavaće na evropskom tržištu i pametne telefone, a prvi ovakvi aparati biće plasirani u Zapadnoj Evropi, u drugom tromjesečju 2014.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Lenovo plasira smartfone na evropsko tržište u 2014.
Izvor: Capital.ba, 18.Avg.2013, 08:40
PEKING/PARIZ, Kineska multinacionalna korporacija za proizvodnju i prodaju računara Lenovo od naredne godine prodavaće na evropskom tržištu i pametne telefone, a prvi ovakvi aparati biće plasirani u Zapadnoj Evropi, u ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




