Lejdi Gaga: Pala sam na Džegerovo Zdravo

Izvor: Blic, 11.Dec.2012, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lejdi Gaga: Pala sam na Džegerovo "Zdravo"

Lejdi Gaga je dobila poziv da bude jedan od gostiju na predstojećim koncertima "Rolingstonsa" u Americi kojima će bend obeležiti 50 godina postojanja, a pevačica kaže da je pristala čim je čula Džegerov glas. Fanovi u Moskvi dočekuju pevačicu odevenu u gotik stilu

"Veoma sam počastvovana i uzbuđena što mogu da najavim da ću 15. decembra nastupati sa "Rolingstonsima" u okviru njihove turneje povodom 50 godišnjice. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Pristala sam čim mi je Džeger rekao: "Zdravo, ovde Mik", napisala je pevačica na svom Tviter profilu, ne krijući svoje uzbuđenje.

Lejdi Gaga je trenutno u Moskvi gde će imati jedan od svojih poslednjih koncerata u okviru aktuelne turneje i mada je u ovom gradu temperatura osam stepeni ispod nule to joj nije smetalo da fanove pozdravi u veoma oskudnim odevnim kombinacijama.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.