Izvor: Nezavisne Novine, 26.Jul.2016, 11:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leburićima opljačkali tržni centar, pa im izgorjele sušare!
PRNJAVOR - Na pomoćnim objektima firme "Leburić komerc", u Ulici Mirka Bijelića, u Prnjavoru, juče popodne došlo je do požara, saznaju "Nezavisne".
Izvor "Nezavisnih" podsjeća da je riječ o firmi čiji je vlasnik rođak Milana Leburića, a koji je vlasnik tržnog centra "Fortuna", koji je pokraden juče ujutru.
"U požaru su gorjele sušare za meso, a šta je uzrok, još nije poznato", rekao je sagovornik "Nezavisnih".
Do požara je došlo oko 15.25 >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << časova, a lokalizovali su ga, oko 17.15 časova, pripadnici Vatrogasnog društva Prnjavor.
"Uviđaj je izvršio dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka, zajedno sa policijskim službenicima Policijske stanice Prnjavor. Visina materijalne štete i tačan uzrok požara će biti naknadno utvrđeni. Istraga je u toku", saopštila je Marija Markanović, portparol CJB Banjaluka.
Podsjetimo, lopovi su juče ujutru pokrali "Fortunu" Milana Leburića u Klašnicama, kod Laktaša, odakle su ukrali sef sa velikom količinom novca.
Nastavak na Nezavisne Novine...






