LUDILO U POLJSKOJ: Koreografija i bakljada navijača Legije!

Izvor: Kurir, 28.Avg.2013, 13:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LUDILO U POLJSKOJ: Koreografija i bakljada navijača Legije!

Pristalice poljskog kluba su na kraju otišle razočarane kućama, jer Legija nije uspela da se plasira u LŠ

VARŠAVA - Navijači poljske Legije napravili su sjajnu koreografiju na revanš meču baraža za plasman u Ligu šampiona protiv Steaue.

Posle koreografije usledila je bakljada. Dve tribine su bile u crvenoj i zelenoj boji. Prva je bila sa imenom Legija, a na drugoj je pisalo UEFA. Međutim, ova skraćenica nije bila Evropska fudbalska unija već Ultra ekstremna fanatična atmosfera.

Utakmica je završena je bez pobednika, 2:2, a plasman u LŠ izborila je Steaua.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.