Kod buvljaka policija otkrila postavljeni eksploziv

Izvor: Kurir, 19.Sep.2012, 15:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kod buvljaka policija otkrila postavljeni eksploziv

nepoznato eksplozivno sredstvo otkriveno je 14. septembra, ali se još očekuje dolazak stručnjaka koji bi trebalo da utvrde o kom eksplozivu je reč

MAJDANPEK - Nedaleko od buvlje pijace u Majdanpeku policija je otkrila eksplozivnu napravu i radi zaštite građana preduzete su mere obezbeđenja okoline, potvrđeno je u Policijskoj upravi Bor.

Prema rečima portparola Uprave Anice Đurić, "nepoznato eksplozivno sredstvo otkriveno je 14. septembra, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << se još očekuje dolazak stručnjaka koji bi trebalo da utvrde o kom eksplozivu je reč i koji će demontirati napravu".

"Trenutno su u toku istražne radnje radi otkrivanja osobe koja je postavilo eksploziv", rekla je Anica Đurić.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.