Ko god bio ministar - moraće da reformišše Srbijagas

Izvor: Blic, 13.Mar.2014, 14:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko god bio ministar - moraće da reformišše "Srbijagas"

Ministar energetike u tehničkoj vladi Zorana Mihajlović izjavila je danas da će ko god bude bio na čelu tog resora morati da reformiše Srbijagas.

- To mora ove godine da se reši - istakla je Mihajlović u emisiji "Kažiprst" televizije B92. Ona je dodala da je cilj da Srbijagas bude profitabilan.

- Da je Srbijagas ranije bio reformisan, sigurno bismo imali bolju poziciju u vezi izgradnje Južnog toka - dodala je Mihajlović.

Ona je podvukla da se vlada strateški opredelila za Južni tok i da će ršiti način finansiranja, ali da bi bilo lakše da je Srbijagas bolje pozicioniran.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.