Klovnovi negirali da je neko od njih ubica narko-bosa

Izvor: Blic, 24.Okt.2013, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klovnovi negirali da je neko od njih ubica narko-bosa

Klovnovi okupljeni na konvenciji u Meksiko Sitiju negirali su da je bilo ko od njihovih kolega odgovoran za ubistvo bivšeg lidera narko-kartela, 63-godišnjeg Fransiska Rafaela Areljana Feliksa, 18. oktobra u letovalištu Baha Kalifornija na severozapadu Meksika.

Meksičke vlasti navode da su na bivšeg čelnika nekad moćnog i veoma okrutnog narko-kartela Tihuana vatru otvorili napadači preobučeni u klovnove, preneo je britanski Bi-Bi-Si. Na konvenciji u meksičkog prestonici >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se sinoć okupilo oko 500 klovnova, koji su pozvali na mir. Čelnik klovnova je izjavio da, u slučaju da je pravi klovn počinio pomenuto ubistvo, njega bi bilo lako prepoznati po kostimu, maski i šminki.

- Ljudi koji se time bave, to nisu klovnovi. Mogu da se zakunem u majčin grob da klovn to nije uradio - rekao je za Bi-Bi-Si Tomas Morales, čije je umetničko ime "klovn Ljantom".

Klovnovi tvrde da su njihove kolege često žrtve pljački i da se njihovi kostimi i maske kasnije koriste za počinjenje drugih zločina. Napad na Areljana se dogodio za vreme porodične proslave u iznajmljenoj kući na plaži u turističkom naselju Kabo San Lukas. Veruje se da kartelom Tihuana sad upravlja Areljanova sestra Enedina i njen sin Fernando, poznat pod nadimkom "Inženjer".

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Klovnovi negirali ubistvo narko-bosa

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Okt.2013

Klovnovi okupljeni na konvenciji u Meksiko Sitiju negirali su da je bilo ko od njihovih kolega odgovoran za ubistvo bivšeg lidera narko-kartela, 63-godišnjeg Fransiska Rafaela Areljana Feliksa, počinjenog 18. oktobra u letovalištu Baha Kalifornija na severozapadu Meksika.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.