Kiša ugasila sijalice u Podgorici i na primorju

Izvor: Mondo, 02.Dec.2014, 10:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kiša ugasila sijalice u Podgorici i na primorju

Podgorica i sve primorske opštine sinoć su gotovo sat bili bez struje.

Foto: MONDO/Predrag Vujić

Crnogorski elektroprenosni sistem (CGES) saopštio je da je u 21 sat i 43 minuta, usled ekstremno loših vremenskih uslova praćenih jakom kišom i grmljavinom, došlo do kvara na više elemenata prenosne mreže, što je za posledicu imalo prekid u napajanju električnom energijom u Podgorici i na primorju.

„Brzom intervencijom operativnog osoblja Nacionalnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << dispečerskog centra-Podgorica, stanje se normalizovalo u 22 sata i 34 minuta“, naveli su u saopštenju.

Problema na elektro mreži bilo je u celoj državi, pa su građani Nikšića i Cetinja u više navrata u toku dana ostajali bez električne energije.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.