Izvor: B92, 18.Sep.2019, 07:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kiša, mokri kolovozi, smanjena vidljivost
Beograd -- Vozači danas treba da očekuju kišu, mokre kolovoze, smanjenu vidljivost, povremeno jače udare vetra.
Iz AMSS apeluju na vozače da smanje brzinu i da drže bezbedno odstojanje od vozila ispred.
Turistička sezona je završena, ali je građavinska u toku, na deonicama gde je zbog radova saobraćaj usporen potrebno je poštovati privremenu signalizaciju.
U većem delu dana biće umereno do znatno oblačno i osetno hladnije, mestimično sa kiom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i ređom pojavom pljuskova s grmljavinom.
Samo ujutru i pre podne na jugu i jugoistoku biće preteno vedro.
Iz RHMZ upozoravaju na kiu i pljuskove s grmljavinom u u severnim i zapadnim krajevima, lokalno sa količinom padavina većom od 20 mm za 3 sata.
Prema informacijma Uprave granične Policije RS od pet sati, nema zadravanja na putničkim terminalima naih GP.
Na teretnim terminalima naih GP ima zadržavanja i to na Batrovcima i Horgošu četiri sata, na Kelebiji tri i na GP Šid dva sata.
VOZAČI, BUDITE OPREZNI! Kiša otežava saobraćaj: Pažljivo za volanom zbog mokrih kolovoza i smanjene vidljivosti!
Izvor: RTV Pink, 18.Sep.2019
Vozači danas treba da očekuju kišu, mokre kolovoze, smanjenu vidljivost, povremeno jače udare vetra.









