Izvor: Vesti-online.com, 08.Jul.2011, 20:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kako izgleda kad se Koko razgibava...
Četvrtak je prošao, ali nismo zaboravili na Tanga četvrtak i na Koko. Ovog puta moći ćete da uživate u novoj fotografiji na kojoj se Koko razgibava pred snimanje.
Ni ovog četvrtka Koko nije izneverila obožavaoce, i okačila je novu fotografiju na svom Tviter profilu.
Prvo je raspametila svoje obožavaoce slikom, a potom nehajno ostavila komentar:
"Srećan Tanga četvrtak! Uvek istežem svoje telo pre fotografisanja, da bih mogla da zauzmem neke čudne i neobične poze. Na moj način. Znate već kako to radim!"
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









