KOPAONIK OSVANUO BEO Prvi dan jeseni doneo prvi sneg!

Izvor: BKTV News, 23.Sep.2014, 10:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KOPAONIK OSVANUO BEO Prvi dan jeseni doneo prvi sneg!

U Srbiji je jutros najhladnije na Kopaoniku, gde je jutros u sedam časova izmereno nula stepeni i gde trenutno pada sneg umerenog intenziteta, a u mnogim mestima pada kiša.

U Srbiji će danas biti oblačno, hladno i vetrovito vreme, ponegde sa kišom, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.
 
Na visokim planinama se očekuje provejavanje slabog snega. Postepeno razvedravanje tokom noći, prvo u severnim i zapadnim krajevima.
 
Duvaće umeren i >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << jak severozapadni vetar, povremeno olujne jačine, krajem dana u slabljenju. Najniža temperatura od sedam do 12, najviša od 13 do 17 stepeni.

U Beogradu će sutra, osim ujutro, uglavnom biti sunčano i hladno. Vetar umeren, povremeno i jak severozapadni, krajem dana u slabljenju. Najniža temperatura oko devet, najviša oko 17.
 
Na Kopaoniku pada sneg, kiša na Zlatiboru
 
Kiša umerenog intenziteta trenutno pada na Zlatiboru, u Kuršumliji, Kruševcu, Leskovcu i Vranju, objavljeno je na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Slaba kiša trenutno pada u Loznici, Valjevu, Beogradu, Kragujevcu, Smederevskoj Palanci, Požegi, Kraljevu, Ćupriji, Nišu, Zaječaru i Dimitrovgradu.
Najtoplije je u Negotinu, gde je izmereno 14 stepeni.
 
U Novom Sadu, Banatskom Karlovcu, Loznici, Sremskoj Mitrovici, Valjevu, Beogradu, Kragujevcu, Smederevskoj Palanci, Velikom Gradištu,
 
Kruševcu, Chupriji, Nišu, Leskovcu i Zaječaru izmereno je 11 stepeni.
Na Paliću, u Somboru, Zrenjaninu, Kikindi, Kraljevu, Dimitrovgradu i Vranju izmereno je 10, Požegi i Kuršumliji devet, na Crnom Vrhu pet, Zlatiboru četiri, a u Sjenici dva stepena.
 
Izvor: Blic
The post KOPAONIK OSVANUO BEO Prvi dan jeseni doneo prvi sneg! appeared first on BK Televizija - BKTV News - Telefakt.

Nastavak na BKTV News...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

PRVI SNEG Kopaonik osvanuo beo, na Staroj planini 6 centimetara snega

Izvor: Blic, 23.Sep.2014

U Srbiji je jutros najhladnije na Kopaoniku, gde je jutros u sedam časova izmereno nula stepeni i gde trenutno pada sneg umerenog intenziteta, a u mnogim mestima pada kiša...U Srbiji će danas biti oblačno, hladno i vetrovito vreme, ponegde sa kišom, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije...Na...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.