Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Feb.2010, 21:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jovini gimnazijalci u skupštini grada

NOVI SAD - Đaci koji Gimnaziju "Jovan Jovanović Zmaj" predstavljaju u učeničkom parlamentu posetili su Skupštinu grada gde su u razgovoru sa predsednikom te institucije Aleksandrom Jovanovićem imali priliku da se upoznaju sa radom gradskog parlamenta.

"Cilj jeste da i ove godine pružimo mogućnost mladim ljudima da se upoznaju sa radom i funkcionisanjem Skupštine grada, sa upravom u najširem smislu te reči i da im se na neki način približi šta je lokalna samouprava i da shvate >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da politika ne mora da bude samo Republička skupština na televiziji", rekao je za RTV predsednik Skupštine grada, Aleksandar Jovanović.

Mladima je bilo omogućeno da postavljaju pitanja , ali i da upute kritike i sugestije na rad gradske uprave.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.