Jovanović: Ne razumem zašto neki idu u strane ambasade

Izvor: NoviMagazin.rs, 13.Jun.2019, 09:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jovanović: Ne razumem zašto neki idu u strane ambasade

Predsednik Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović izjavio je da ne razume zašto srpski političari odlaze u strane ambasade, kao i da nije dobio poziv za sastanak sa američkim zvaničnikom Metjuom Palmerom, ali i da jeste, ne bi otišao.

Povodom izjave lidera Narodne stranke Vuka Jeremića da su Amerikanci na sastanak zvali samo "pravu opoziciju", koja smatra da ne treba ići na izbore ukoliko se okolnosti u Srbiji ne promene, Jovanović je ocenio da "smo zaista nisko pali >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << ako Amerika odlučuje ko je prava opozicija u Srbiji".

"Ali, na sreću, Amerikanci mogu samo da odlučuju ko su njihovi favoriti među srpskom opozicijom, a DSS niti želi, niti će ikada biti favorit bilo koje strane ambasade", rekao je Jovanović za "Večernje novosti".

On je istakao i da DSS traži i bori se za poverenje sopstvenog naroda, a ne ambasade SAD.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.