Izvor: S media, 27.Jan.2012, 00:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jovan Krkobabić: Nismo se obećali
Potpredsednik Vlade i lider Partije ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS) Jovan Krkobabić negirao je da je ta stranka tražila Razvojnu banku i Ministarstvo finansija u novoj vladi.
"To su najobičnije izmišljotine i podmetanja. Neko se očigledno uplašio snage PUPS, pa želi da predstavi gradjanima da smo mi neka halapljiva grupa sa neutoljivim apetitima i da su nam najbitnije fotelje", kazao je Krkobabić za sutrašnje izdanje Večernjih novosti.
PUPS traži >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << od SPS-a Ministarstvo finansija
Dačić: Boriću se za mesto premijera
Dačić (već) premijer
On je rekao da PUPS još nije razgovarao o koalicijama ni o funkcijama u idućoj vladi i da se tek priprema za pregovore sa koalicionim partnerima i predstavnicima ostalih stranaka koji će, kako je naveo, početi uskoro.
"Želimo potpuno otvoreno da iznesemo šta će biti programski prioriteti PUPS za ove izbore. Kad nešto obećamo gradjanima mi to i ispunimo", kazao je Krkobabić.
Lider PUPS je istakao da njegova stranka još nije utvrdila imena kandidata za pojedine funkcije i dodao da će to učiniti kad postanu deo vladajuće koalicije.
Krkobabić je rekao da vlast neće odustati od Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti UN da bi Srbija dobila kandidaturu za članstvo u EU.
(Novosti)













