Josipović čestitao Božić

Izvor: Kurir, 06.Jan.2013, 21:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Josipović čestitao Božić

Glavna poruka koju svi želimo, volimo i cenimo je poruka mira. Mir je najvrednije šta imamo i zato je Božić dan kad najsvetiju želju mira prenosimo sebi i drugima, rekao hrvatski predsednik

ZAGREB - Hrvatski predsednik Ivo Josipović čestitao je večeras Božić vernicima koji ga slave po julijanskom kalendaru, nakon bogosluženja u Sabornoj crkvi Svetog preobraženja Gospodnjeg.

"Čestitam svim vernicima koji slave Božić po julijanskom kalendaru tradicionalnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pozdravom Mir Božji - Hrištos se rodi", rekao je Josipović novinarima pred početak prijema koji je povodom Boyzića organizovao mitropolit zagrebačko ljubljanski Jovan.

"Svi smo bili zajedno u crkvi gde smo slušali prekrasnu propoved mitropolita Jovana. Glavna poruka koju svi želimo, volimo i cenimo je poruka mira. Mir je najvrednije šta imamo i zato je Božić dan kad najsvetiju želju mira prenosimo sebi i drugima", rekao je Josipović.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Josipović čestitao vernicima Božić

Izvor: B92, 06.Jan.2013

Zagreb -- Hrvatski predsednik Ivo Josipović čestitao je Božić vernicima koji ga slave po julijanskom kalendaru, nakon bogosluženja u Sabornoj crkvi u Zagrebu..."Čestitam svim vernicima koji slave Božić po julijanskom kalendaru tradicionalnim pozdravom Mir Božji - Hristos se rodi", rekao je on...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.