Izvor: Kurir, 06.Jan.2013, 21:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Josipović čestitao Božić
Glavna poruka koju svi želimo, volimo i cenimo je poruka mira. Mir je najvrednije šta imamo i zato je Božić dan kad najsvetiju želju mira prenosimo sebi i drugima, rekao hrvatski predsednik
ZAGREB - Hrvatski predsednik Ivo Josipović čestitao je večeras Božić vernicima koji ga slave po julijanskom kalendaru, nakon bogosluženja u Sabornoj crkvi Svetog preobraženja Gospodnjeg.
"Čestitam svim vernicima koji slave Božić po julijanskom kalendaru tradicionalnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pozdravom Mir Božji - Hrištos se rodi", rekao je Josipović novinarima pred početak prijema koji je povodom Boyzića organizovao mitropolit zagrebačko ljubljanski Jovan.
"Svi smo bili zajedno u crkvi gde smo slušali prekrasnu propoved mitropolita Jovana. Glavna poruka koju svi želimo, volimo i cenimo je poruka mira. Mir je najvrednije šta imamo i zato je Božić dan kad najsvetiju želju mira prenosimo sebi i drugima", rekao je Josipović.
Josipović čestitao vernicima Božić
Izvor: B92, 06.Jan.2013
Zagreb -- Hrvatski predsednik Ivo Josipović čestitao je Božić vernicima koji ga slave po julijanskom kalendaru, nakon bogosluženja u Sabornoj crkvi u Zagrebu..."Čestitam svim vernicima koji slave Božić po julijanskom kalendaru tradicionalnim pozdravom Mir Božji - Hristos se rodi", rekao je on...
















