Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Jun.2022, 13:37

Janjić: Srbi sa severa Kosova moaće od sada da plaćaju struju

Politički analitičar Dušan Janjić izjavio je da Sporazum o primeni mape puta za energetiku, koji je danas potpisan u Briselu, predviđa da Srbi sa severa Kosova ubuduće moraju da plaćaju račune za utrošenu struju, a da će srpski Elektrosever dobiti licencu za rad na Kosovu.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dušan Janjić: Sledi pobuna Srba sa severa Kosova u januaru zbog računa za struju

Izvor: Danas, 21.Jun.2022

Sporazum koji je danas postignut u Briselu između Beograda i Prištine o energetici je samo jedan u nizu koji je dogovoren i potpisan još 2017. godine. To se vuče godinama i dobro je da je bar nešto rešeno…, kaže za Danas Dušan Janjić, osnivač Foruma za etničke odnose.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.