Jadrankin portparol psuje kao kočijaš

Izvor: Vesti-online.com, 19.Okt.2011, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jadrankin portparol psuje kao kočijaš

Mladen Pavić, portparol hrvatske premijerke Jadranke Kosor je u jednom trenutku zaboravio na profesionalnu etiku i lepo vaspitanje, pa se pred okupljenim novinarima poslužio uličnim rečnikom.

Premijerka je došla na predstavljanje Nacionalne politike za ravnopravnost polova u zagrebačkom hotelu Vestin, a novinarima je bilo rečeno da neće odgovarati na aktuelna pitanja. Novinari su ipak pitanja postavljali.

"Pa daj, može li žena izaći van, p*** mu materina, stvarno >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << mi nije jasno, može li izaći van", bila je Pavićeva reakcija. I dok se još može raspravljati o opravdanosti njegovog zahteva, teško je pronaći opravdanje za takav rečnik portparola premijerke koja se nalazi usred izborne trke.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.