Izvor: B92, 21.Jun.2013, 14:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izraelski rabin osumnjičen za mito
Izraelski policijski oficiri upali u kuću i kancelariju glavnog izraelskog aškenaskog rabina Mecgera, osumnjičenog da je primao mito, za prevaru i pranje novca. Upad je kulminacija tajne istrage koja je trajala mesecima.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Glavni izraelski rabin osumnjičen za mito, prevare i pranje novca!
Izvor: Telegraf.rs, 21.Jun.2013
Posle desetočasovnog ispitivanja naređen mu je petodnevni kućni pritvor.Rabin je navodno sarađivao s istražiteljima i odgovorio na sva njihova pitanja
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




