Izvor: Radio Slobodna Evropa, 07.Nov.2014, 12:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izrael: Prije dva dana ranjeni mladić podlegao ranama
Izraelski tinejdžer koji je teško ranjen kada se jedan Palestinac automobilom zaletio u pješake u Jeruzalemu 5. novembra je podlegao je ozlijedama.
Izraelske vlasti ovaj napad smatraju terorističkim.
U napadu je sudjelovao 38-godišnji Palestinac iz izbjegličkog kampa Shuafat u istočnom Jeruzalemu. U napadu je poginuo policajac, ranjeno devetoro ljudi, prije nego je policija ubila napadača.
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









