Izmena režima GSP zbog radova u Bulevaru kralja Aleksandra

Izvor: Blic, 22.Mar.2012, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izmena režima GSP zbog radova u Bulevaru kralja Aleksandra

Zbog zamene tramvajskog koloseka na raskrsnici Bulvara kralja Aleksandra i Ulice Desanke Maksimović, od nedelje, 25. marta, posle ponoći do ponedeljka, 26. marta, do 3.30 časova menja se režim rada tramvajskih linija 6 i 7 i autobuske linije 24.

U nedelju, 25. marta, tramvaji sa linija 6 i 7 i autobusi sa linije 24 će saobraćati sledećim trasama: tramvaji sa linije 6 će saobraćati na relaciji Ustanička – Omladinski stadion, tramvaji sa linije 7 (Ustanička – >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Blok 45) će, u oba smera, ići preko Trga Slavija: Bulevar kralja Aleksandra – Beogradska – Trg Slavija – Nemanjina i dalje redovnom trasom.

Autobusi na liniji 24, u smeru ka Dorćolu, ići će izmenjenom trasom: Njegoševa – Beogradska – Bulevar kralja Aleksandra i dalje redovnom trasom ka Dorćolu, a u smeru ka Neimaru redovnom trasom.

Za vreme ovih radova na liniji 7, umesto novih tramvaja marke „KAF”, saobraćaće zglobni tramvaji. Ukidaju se stajališta za liniju 6: „Pravni fakultet” u oba smera i „Tašmajdan”, za liniju 7: „RK Beograđanka” i „Tašmajdan” u oba smera i „Pravni fakultet” u smeru ka Bloku 45.

Na izmenjenom delu trase tramvaji će koristiti postojeća stajališta tramvajskih linija.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.