Izvor: Nezavisne Novine, 23.Jun.2017, 19:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izetbegović: S Vučićem prvo rješavanje pitanja granice

BEOGRAD - Bošnjački član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović prisustvuje u Beogradu inauguraciji predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, gdje je izjavio da će sa Vučićem, kao i do sada, otvoreno razgovarati o svim pitanjima.

"Mi smo otvoreni ljudi koji, kako kažu 'bobu bob, popu pop', i tako ćemo nastaviti i dalje i gledati da uradimo neke stvari koje smo ranije obećali jedan drugome, a to je nastavak oporavka odnosa naroda koje predstavljamo", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je Izetbegović.

Na pitanje koja je prva stvar koju će rješavati s predsjednikom Vučićem, Izetbegović je rekao:

"Pošto smo otvoreni ljudi, prvo trebamo rješavati otvorena pitanja. Mislim da smo danas dogovorili da konačno riješimo najbitnije među otvorenim pitanjima, a to je pitanje granice".

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.